<-- POPRZEDNI
NASTĘPNY -->

Eden's Zero 001:


Seria: Eden's Zero.
Numer odcinka: 001.
Polski tytuł odcinka: bd.
Japoński tytuł odcinka: bd (bd).
Data premiery: ??.04.2021.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: pierwszy opening.
Ending: pierwszy ending.
Opis odcinka: „Shiki to chłopak żyjący pośród maszyn na Granbell, która jest porzuconym parkiem rozrywki. Pewnego dnia planetę odwiedza podróżniczka i b-cuberka, Rebecca Bluegarden, oraz jej cybernetyczny koci towarzysz, Happy, z którymi Shiki zaprzyjaźnia się, podczas gdy nagrywają filmy na swój kanał internetowy, Aoneko Channel. Po tym, jak roboty zmuszają ich do opuszczenia planety, Shiki, Rebecca oraz Happy wyruszają eksplorować Wszechświat w poszukiwaniu legendarnej bogini kosmosu, Matki...”.
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link


comments powered by Disqus

<-- POPRZEDNI
NASTĘPNY -->↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Black Clover, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.