Kalendarz

1606645751
Eden's Zero 001 nadchodzi ??.04.2021
Opening 01 nadchodzi ??.04.2021
Ending 01 nadchodzi ??.04.2021

Wiadomości dotyczące anime Eden's Zero

[anime] Premiera Eden's Zero w kwietniu 2021!

W dniu dzisiejszym, podczas oficjalnego streamu, ogłoszono, kiedy zadebiutuje pierwsza seria anime opartego na nowej mandze Hiro Mashimy, Eden's Zero. Początek przygód Shikiego, Rebekki i Happy'ego zapowiedziany został na kwiecień 2021 roku. Animację przygotuje studio J.C. Staff, a reżyserem zostanie Shinki Ishihara, który odpowiadał wcześniej za produkcję m.in. trzeciej serii Fairy Tail, czy też Log Horizon. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 26.09.2020

[anime] Anime Eden's Zero.

Eden's Zero to anime na podstawie mangi autorstwa Hiro Mashimy (wcześniej m.in. Fairy Tail oraz Rave Master). Historia toczy się w fikcyjnym kosmosie zamieszkałym przez ludzi, kosmitów oraz posiadające świadomość roboty. Shiki to chłopak żyjący pośród maszyn na Granbell, która jest porzuconym parkiem rozrywki. Pewnego dnia planetę odwiedza podróżniczka i b-cuberka, Rebecca Bluegarden, oraz jej cybernetyczny koci towarzysz, Happy, z którymi Shiki zaprzyjaźnia się, podczas gdy nagrywają filmy na swój kanał internetowy, Aoneko Channel. Po tym, jak roboty zmuszają ich do opuszczenia planety, Shiki, Rebecca oraz Happy wyruszają eksplorować Wszechświat w poszukiwaniu legendarnej bogini kosmosu, Matki...Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii oraz daty premiery anime. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia. Nie zapomnijcie wesprzeć projektu darowizną, bym mógł nadal wydawać dla Was regularnie kilka serii anime (wsparcie).

Dodano: 20.06.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Black Clover, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.